Takimet & Dasmat

Hotel Besiana ofron per juve edhe mundesine e aranzhimit te evente te ndryshme si takime dhe dasma. Me hapsiren e madhe te sallave dhe me restorantin me standarde evropiane ne do bejme qe koha e juaj, dhe momentet me te bukura te jetes tuaj ti kaloni tek ne. Ambient te ngrohte familjar dhe kushte mjafte te volitshme per mbajtjen e ahengjeve ose dasmave tuaja. Hotel Besiana ju ofron gjithashtu edhe ushqimet me te mira dhe tradicionale ne regjion. Ju mirepresim nga stafi i mrekullshem Hotel BESIANA

 

Thank you, I've just been looking for information about this topic for a while and yours is the best I have found out till now. But, what concerning the conclusion? Are you positive in regards to the supply? http://www.borvestinkral.com/

 borvestinkral

Libri i Vizitoreve