Wellness

Hotel Besiana gjithashtu posedon edhe pishinen verore e cila eshte I pajisur me standarde europiane. Ambiente plotesisht te siguruara, hapsire per parking, salle konferencash deri ne 120 pjesemarrse, asistence teknike dhe pajisje audio visuale. Internet wireless falas qe ofrohet ne te gjitha hapsirat e Hotelit. Stafi yne entuziast dhe Specialitetet tona te Eventeve do te ju asistojne ne te gjitha nevojat dhe detajet e eventit duke bere qe ju te fokusoheni ne ate qe vertet ka rendesi per ju – te ftuarit tuaj.

 

I like what you guys are up also. Such intelligent work and reporting! Keep up the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it'll improve the value of my site :) http://www.borvestinkral.com/

 borvestinkral

Libri i Vizitoreve